Jak se zapojit

Dostudovali jsme, odcestovali jsme, našli jsme si zaměstnání a nyní hledáme novou partu nadšených lidí, kterým záleží na udržitelnosti a rádi by se angažovali v tomto tématu v rámci Univerzity Palackého.

Založení Freeshopu UP, komunitní kolejní zahrádky Václavka, DOLEJ SI, platformy Free Food UPOL – sdílení jídla, organizování promítání, festivalu Země na talíři, workshopů, swapů, exkurzí, úklidů v rámci Ukliďme Česko, nakouknutí do odpadového hospodářství společně s Koleje a menzy UP..

Od roku 2016 jsme toho zvládli mnoho a jsme neskutečně vděční za všechny příležitosti i pomoc, která se nám dostala. Nyní univerzitu i Udržitelného Palackého čeká s existencí Green office UP nová etapa na cestě k udržitelnosti. Její založení bylo naším snem, jelikož to znamená, že i univerzita bere udržitelnost vážně a po změně nevolají pouze studenti a studentky.

Chceš přidat ruku k dílu, poznat u toho spoustu podobně smýšlejících skvělých lidí a získat fakt super zkušenosti a zmínku do životopisu? Máš vlastní nápad a potřebuješ pomoc s realizací? Máš spoustu volného času a hledáš způsob jak ho smysluplně využít? V týmu Udržitelného Palackého máme místo pro všechny.

Členové naší iniciativy měli vždy různá studijní zaměření, takže neměj strach! Nemusíš být zrovna expert/ka na environmentalistiku a udržitelný rozvoj – překladatelství, marketing, andragogika, média, sociální sítě, pro vše se u nás najde uplatnění!

Máš stále zájem? Ozvi se koordinátorce Green office UP na zuzana.hunkova@upol.cz

Co získáš?

  • zkušenost s prací v týmu
  • přátelské, nehierarchické pracovní prostředí
  • team-buildingové akce
  • podporu při realizaci vlastních nápadů
  • příležitost prezentovat nás na akcích v ČR i zahraničí
  • networking s lidmi z českého neziskového sektoru
  • spolupráci s Green office UP

A v neposlední řade “cool” příspěvek do svého životopisu :).

Chceš být součástí nového generace Udržitelného Palackého? Napiš koordinátorce Green office UP, Zuzaně Huňkové na zuzana.hunkova@upol.cz

A tohle jsme byli my. Starší generace Udržitelného Palackého 🙂 .

Chcete být v obraze?